Vanmorgen heeft Google versie 4 in het Stable Channel gereleased. Hiermee kunnen (Windows)gebruikers eindelijk gebruik maken van voormalige bètafuncties zoals Bookmark Sync en Extensions.

Het is alweer anderhalve maand geleden dat Chrome Browser versie 4 vanuit het developers channel naar het bèta channel werd verplaatst. Nu kunnen eindelijk Windows gebruikers - Mac en Linux volgen later - gebruik maken van de nieuwe functies van versie 4.

De grote wijzigingen van versie 4 ten opzichte van versie 3 hebben wij u al beschreven toen deze in september als Developer werd uitgegeven. Dit was toen versie 4.0.201.1, maar inmiddels zijn we aangekomen op versie 4.0.249.78. Dit geeft aan dat Google niet over 1 nacht ijs gaat voordat het een versie bevordert naar Stable.

Een grote uitbreiding van de functionaliteit is Bookmark Sync. Gebruikers met een Google account kunnen inloggen in Chrome Browser en willekeurig waar dit gebeurt zullen hun instellingen en favorieten opgehaald worden.

 bookmarksync

Een andere nieuwe functionaliteit voor Stable Channel gebruikers is de Google Extensions functionaliteit. Gebruikers kunnen inmiddels meer dan 1800 extensions downloaden om de functionaliteit van de browser uit te breiden. Wij schreven voor u eerder over de Extensions en een top 10 hiervan.

De screenshot hiernaast is genomen in Developer versie 4.0.302.3, maar hierin zijn de opties "Mijn bladwijzers synchroniseren" en "Extensies" goed te zien.

 

 

Reacties
Er is nog geen reactie op dit artikel gegeven.
Zelf reageren
Naam
Bericht
Email
=verplicht veld